Официален интернет сайт
Декларации и регистри по ЗПКОНПИ
Дата на публикуване:
06.07.2023 15:10
- Регистър служители - Община Вълчедръм- Регистър служители - кметство с.Мокреш
- Регистър служители - кметство с.Разград
- Регистър служители - кметство с.Септемврийци
- Регистър служители - кметство с.Златия
- Регистър служители - кметство с.Черни връх
- Регистър служители - кметство с.Долни Цибър
- Списък на лицата, които не са подали декларации в срок 2022 г.
- Списък на лицата, които не са подали декларации в срок 2021 г.
- Списък на лицата, които не са подали декларации в срок 2020 г.
- Списък на лицата, които не са подали декларации в срок 2019 г.
- Списък на лицата, които не са подали декларации в срок 2018 г.
РЕГИСТЪР
на декларациите по чл.35,ал.1 от Закона за противодействие на корупцията и за отнемане
на незаконно придобито имущество
Вх.№ | Дата | Име и фамилия на декларатора | Заемана длъжност | Декларация на основание чл.35,ал.1,т.1 | Декларация на основание чл.35,ал.1,т.2 | Декларация на основание чл.35, ал.1, т.3 | Декларация на основание чл.35, ал.1, т.4 | |||||||
1 |
20.04.2018г. | Григор * Владимиров | Архитект Община Вълчедръм | Тук | ||||||||||
2 |
11.05.2018г. |
Райка * Елкина-Ценова |
младши експерт "Общинска собственост и екология" |
|
Тук |
|
|
|||||||
3 |
11.05.2018г. |
Любимка * Копривчина |
младши експерт "СД и МКБППМН" |
|
Тук |
|
|
|||||||
4 |
11.05.2018г. |
Мария * Николова |
специалист"ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" |
|
Тук |
|
|
|||||||
5 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
6 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
7 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
8 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
9 |
11.05.2018г. |
Камелия * Рачина |
главен инспектор МДТ |
|
Тук |
|
|
|||||||
10 |
11.05.2018г. |
Веселка *Лепнийска |
старши специалист "касиер-събирач МДТ" |
|
Тук |
|
|
|||||||
11 |
11.05.2018г. |
Вяра * Тулина |
старши специалист "Общинска техническа служба и обществени поръчки" |
|
Тук |
|
|
|||||||
12 |
11.05.2018г. |
Галя * Чернева |
специалист "Геодезическо звено и техник" |
|
Тук |
|
|
|||||||
13 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
14 |
11.05.2018г. |
Наталия * Маринова |
старши специалист кметство с.Златия |
|
Тук |
|
|
|||||||
15 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
16 |
14.05.2018г. |
Даниела * Минкова |
младши експерт "Управленски и инф.технологии" |
|
Тук |
|
|
|||||||
17 |
14.05.2018г. |
Силвия * Гуглина |
старши специалист "ЕСГРАОН,гражданско състояние, деловодство и архив" |
|
Тук |
|
|
|||||||
18 |
14.05.2018г. |
Анита*Гаврилова-Димитрова |
специалист"Деловодство и архив" |
|
Тук |
|
|
|||||||
19 |
14.05.2018г. |
Лидия * Цифудина |
старши специалист "ТРЗПП" |
|
Тук |
|
|
|||||||
20 |
14.05.2018г. |
Цецка * Ангова |
старши счетоводител МДТ |
|
Тук |
|
|
|||||||
21 |
14.05.2018г. |
Слави * Пачкин |
главен експрет"Бюджет и финанси" |
|
Тук |
|
|
|||||||
22 |
14.05.2018г. |
Антоанета * Копривчина |
старши специалист касиер |
|
Тук |
|
|
|||||||
23 |
14.05.2018г. |
Ирена * Курташева |
старши специалист кметство с.Долни Цибър |
|
Тук |
|
|
|||||||
24 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
25 |
14.05.2018г. |
Цветелина * Парчина |
специалист" касиер -събирач МДТ" |
|
Тук |
|
|
|||||||
26 |
14.05.2018г. |
Иванка * Горчова |
старши специалист кметство с.Септемврийци |
|
Тук |
|
|
|||||||
27 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
28 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
29 |
14.05.2018 |
Диана * Алексиева |
директор дирекция "Финанси и граждско състояние" |
|
Тук |
|
|
|||||||
30 |
15.05.2018г. |
Камелия * Савова |
секретар община Вълчедръм |
|
Тук |
|
|
|||||||
31 |
15.05.2018г. |
Йорданка * Парчина |
старши специалист "Човешки ресурси и ССИ" |
|
Тук |
|
|
|||||||
32 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
33 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
34 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
35 |
15.05.2018г. |
Иван * Маринов |
старши специалист кметство с.Долни Цибър |
|
Тук |
|
|
|||||||
36 |
15.05.2018г. |
Генчо * Димитров |
старши специалист кметство с.Долни Цибър |
|
Тук |
|
|
|||||||
37 |
15.05.2018г. |
Наташа * Мустачкова |
Главен експерт "Финансово стопанско обслужване" |
|
Тук |
|
|
|||||||
38 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
39 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
40 |
15.05.2018г. |
Патриция * Борисова |
Кметски наместник с.Ботево |
|
Тук |
|
|
|||||||
41 |
15.05.2018г. |
Велизар * Захариев |
Кметски наместник с.Бъзовец |
|
Тук |
|
|
|||||||
42 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
43 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
44 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
45 |
Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
46 |
01.06.2018г. |
Мая * Димитрова |
директор ДГ"Щастливо детство"с.Долни Цибър |
|
Тук |
|
|
|||||||
47 |
04.06.2018г. |
Божидар *Гуглин |
директор Общинско предприятие |
|
Тук |
|
|
|||||||
48 |
04.06.2018г. |
Румяна *Главшина |
директор ДГ"Патиланци" |
|
Тук |
|
|
|||||||
49 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
50 |
05.06.2018г. |
Румяна * Миронова |
главен експерт "АПИО" |
|
Тук |
|
|
|||||||
51 |
05.06.2018г. |
Валя * Аркова |
Финансов контрольор |
|
Тук |
|
|
|||||||
52 |
Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
53 |
05.06.2018г. |
Радостина * Захариева |
директор дирекция "АПИФСО" |
|
Тук |
|
|
|||||||
54 |
06.06.2018г. |
Наташа * Цанина |
директор ЦПЛР-ОДК |
|
Тук |
|
|
|||||||
55 |
07.06.2018г. |
Боряна * Савова |
директор ДГ"Светулка" с.Мокреш |
|
Тук |
|
|
|||||||
56 |
07.06.2018г. |
Елена * Декина |
управител Дом за пълнолетни лица със сетивни нарушения |
|
Тук |
|
|
|||||||
57 |
08.06.2018г. |
Анета * Филипова |
директор ДГ"Слънчице" |
|
Тук |
|
|
|||||||
58 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
59 |
11.07.2018г. |
Красимира *Димитрова |
специалист" касиер -събирач МДТ" |
Тук |
|
|
|
|||||||
60 |
11.07.2018г. |
Красимира *Димитрова |
специалист" касиер -събирач МДТ" |
|
Тук |
|
|
|||||||
61 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
62 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
63 |
31.10.2018 г. |
Десислава * Петруняшева |
Специалист"Програми за временна заетост" |
Тук |
|
|
|
|||||||
64 |
31.10.2018 г. |
Десислава * Петруняшева |
Специалист"Програми за временна заетост" |
|
Тук |
|
|
|||||||
65 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
66 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
67 |
08.02.2019г. |
Иван * Бонов |
гл.експерт ЗОП, инвестиоционна политика и проекти |
Тук |
|
|
|
|||||||
68 |
Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ |
|||||||||||||
69 |
01.03.2019г. |
Иван * Бонов |
гл.експерт ЗОП, инвестиоционна политика и проекти |
|
Тук |
|
|
|||||||
70 |
11.03.2019г. |
Стефка * Попова |
Специалист "ПВЗ" |
Тук |
|
|
|
|||||||
71 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
72 | 22.03.2019г. | Стефка * Попова | Специалист "ПВЗ" | Тук | ||||||||||
73 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
74 | 30.04.2019г. | Камелия * Рачина | Главен инспектор МДТ | Част I | ||||||||||
75 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
76 | 02.05.2019г. | Йорданка * Парчина | старши специалист "Човешки ресурси и ССИ" | Част I | ||||||||||
77 | 03.05.2019г. | Веселка * Лепнийска | старши специалист касиер-събирач | Част I | ||||||||||
78 | 03.05.2019г. | Цецка * Ангова | старши счетоводител МДТ | Част I | ||||||||||
79 | 08.05.2019г. | Радостина * Захариева | директор на дирекция"АПИФСО" | Част I | ||||||||||
80 | 08.05.2019г. | Златка * Такова | младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика и проекти" | Част I | ||||||||||
81 | 08.05.2019г. | Вяра * Тулина | Старши специалист "Общинска техническа служба и обществени поръчки" | Част I | ||||||||||
82 | 08.05.2019г. | Антоанета * Копривчина | старши специалист касиер | Част I | ||||||||||
83 | 08.05.2019г. | Галя * Чернева | специалист "Геодезическо звено и техник" | Част I | ||||||||||
84 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
85 | 08.05.2019г. | Мария * Николова | специалист"ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" | Част I | ||||||||||
86 | 08.05.2019г. | Цветелина * Парчина | специалист" касиер -събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
87 | 09.05.2019г. | Райка* Елкина-Ценова | младши експерт "Общинска собственост и екология" | Част I | ||||||||||
88 | 09.05.2019г. | Красимира * Димитрова | специалист "касиер -събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
89 | 09.05.2019г. | Румяна * Миронова | главен експерт "АПИО" | Част I | ||||||||||
90 | 09.05.2019г. | Боряна * Савова | директор ДГ "Светулка" с.Мокреш | Част I | ||||||||||
91 | 09.05.2019г. | Лидия * Цифудина | старши специалист "ТРЗПП" | Част I | ||||||||||
92 | 09.05.2019г. | Божидар * Гуглин | директор Общинско предприятие | Част I | ||||||||||
93 | 09.05.2019г. | Мая * Димитрова | директор ДГ"Щастливо детство"с.Долни Цибър | Част I | ||||||||||
94 | 09.05.2019г. | Наташа * Мустачкова | Главен експерт "Финансово стопанско обслужване" | Част I | ||||||||||
95 | 09.05.2019г. | Даниела * Минкова | младши експерт "УИТ" | Част I | ||||||||||
96 | 10.05.2019г. | Румяна * Главшина | директор ДГ"Патиланци" | Част I | ||||||||||
97 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
98 | 10.05.2019г. | Патриция * Борисова | Кметски наместник с.Ботево | Част I | ||||||||||
99 | 10.05.2019г. | Анета * Филипова | директор ДГ"Слънчице" | Част I | ||||||||||
100 | 10.05.2019г. | Диана * Алексиева | директор дирекция "Финанси и граждско състояние" | Част I | ||||||||||
101 | 10.05.2019г. | Виолета * Георгиева | директор на дирекция"ТРУППХД" | Част I | ||||||||||
102 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
103 | 10.05.2019г. | Камелия * Савова | секретар община Вълчедръм | Част I | ||||||||||
104 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
105 | 13.05.2019г. | Слави * Пачкин | главен експрет"Бюджет и финанси" | Част I | ||||||||||
106 | 13.05.2019г. | Анита * Гаврилова-Димитрова | специалист"Деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
107 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
108 | 13.05.2019г. | Силвия * Гуглина | старши специалист "ЕСГРАОН,гражданско състояние, деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
109 | 13.05.2019г. | Елена * Декина | управител Дом за пълнолетни лица със сетивни нарушения | Част I | ||||||||||
110 | 13.05.2019г. | Велизар * Захариев | Кметски наместник с.Бъзовец | Част I | ||||||||||
111 | 13.05.2019г. | Любимка * Копривчина | младши експерт"СД и МКБППМН" | Част I | ||||||||||
112 | 15.05.2019г. | Наташа * Цанина | директор ЦПЛР-ОДК | Част I | ||||||||||
113 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
114 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
115 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
116 | 06.08.2019г. | Валя * Аркова | Младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика и проекти" | Тук | ||||||||||
117 | 26.08.2019г. | Валя * Аркова | Младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика и проекти" | Тук | ||||||||||
118 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУК | |||||||||||||
119 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
120 | 10.10.2019г. | Светлана * Найденова | Старши специалист "Информационни технологии" | Тук | ||||||||||
121 | 11.10.2019г. | Светлана * Найденова | Старши специалист "Информационни технологии" | Тук | ||||||||||
122 | 18.11.2019г. | Миглена * Станимирова | заместник-кмет на община | Тук | ||||||||||
123 |
|
|||||||||||||
124 |
|
|||||||||||||
125 | 17.12.2019г. | Веселин * Николов | Кметски наместник с.Горни Цибър | Тук | ||||||||||
126 | 17.12.2019г. | Веселин * Николов | Кметски наместник с.Горни Цибър | Тук | ||||||||||
127 | 17.12.2019г. | Лидия * Цифудина | старши специалист "ТРЗПП" | Тук | ||||||||||
128 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
129 | Заличен на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
130 | Заличен на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
131 | 04.05.2020г. | Веселка * Лепнийска | Старши специалист "касиер-събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
132 | 15.05.2020г. | Стефка * Попова | Специалист"УК и ОМП" | Част I | ||||||||||
133 | 18.05.2020г. | Даниела * Минкова | Младши експерт "Управленски и инф.технологии" | Част I | ||||||||||
134 | 21.05.2020г. | Антоанета * Копривчина | Старши специалист касиер | Част I | ||||||||||
135 | 21.05.2020г. | Наташа * Мустачкова | Главен експерт "Финансово стопанско обслужване" | Част I | ||||||||||
136 | 21.05.2020г. | Йорданка * Парчина | Старши специалист "Човешки ресурси и ССИ" | Част I | ||||||||||
137 | 21.05.2020г. | Камелия * Рачина | Главен инспектор МДТ | Част I | ||||||||||
138 | 22.05.2020г. | Наташа * Цанина | Директор ЦПЛР-ОДК | Част I | ||||||||||
139 | 22.05.2020г. | Илушка * Видина | Директор ДГ"Калинка" с.Сетемврийци | Част I | ||||||||||
140 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
141 | 27.05.2020г | Цветелина * Парчина | Специалист "Касов салон" | Част I | ||||||||||
142 | 27.05.2020г | Елена * Декина | Управитиел ДПЛСН | Част I | ||||||||||
143 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
144 | 28.05.2020г. | Цецка * Ангова | старши счетоводител МДТ | Част I | ||||||||||
145 | 28.05.2020г. | Райка * Елкина-Ценова | Младши експерт "Общинска собственост и екология" | Част I | ||||||||||
146 | 28.05.2020г. | Боряна * Савова | Директор ДГ"Светулка"с.Мокреш | Част I | ||||||||||
147 | 29.05.2020г. | Веселин * Николов | Кметски наместник с.Горни Цибър | Част I | ||||||||||
148 | 29.05.2020г. | Радостина * Захариева | Директор на дирекция"АПИФСО" | Част I | ||||||||||
149 | 03.06.2020г. | Камелия * Савова | Секретар на община Вълчедръм | Част I | ||||||||||
150 | 03.06.2020г. | Румяна * Миронова | Главен експерт"АПИО" | Част I | ||||||||||
151 | 03.06.2020г. | Десислава * Петруняшева | Специалист"Програми за временна заетост" | Част I | ||||||||||
152 | 03.06.2020г. | Патриция * Борисова | Кметски наместник с.Ботево | Част I | ||||||||||
153 | 03.06.2020г. | Велизар * Захариев | Кметски наместник с.Бъзовец | Част I | ||||||||||
154 | 03.06.2020г. | Мария * Николова | Специалист"ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" | Част I | ||||||||||
155 | 03.06.2020г. | Силвия * Гуглина | Старши специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
156 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
157 | 03.06.2020г. | Анита * Гаврилова-Димитрова | Специалист"Деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
158 | 03.06.2020г. | Светлана * Найденова | Старши специалист "Информационни технологии" | Част I | ||||||||||
159 | 03.06.2020г. | Мая *Димитрова | Директор ДГ"Щастливо детство"с.Долни Цибър | Част I | ||||||||||
160 | 05.06.2020г. | Златка * Такова | Финансов контрольор | Част I | ||||||||||
161 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
162 | 09.06.2020г. | Иван * Бонов | Главен експерт "ЗОП,инвестиционна политика , програми и проекти" | Част I | ||||||||||
163 | 09.06.2020г. | Божидар * Гуглин | Директор "Общинско предприятие" | Част I | ||||||||||
164 | 11.06.2020г. | Анета * Филипова | директор ДГ"Слънчице" | Част I | ||||||||||
165 | 11.06.2020г. | Галя * Чернева | Специалист "Геодезическо звено и техник" | Част I | ||||||||||
166 | 11.06.2020г. | Вяра * Тулина | Старши специалист "Общинска техническа служба и обществени поръчки" | Част I | ||||||||||
167 | 12.06.2020г. | Румяна * Главшина | Директор ДГ "Патиланци" | Част I | ||||||||||
168 | 12.06.2020г. | Валя * Аркова | Младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика, програми и проекти" | Част I | ||||||||||
169 | 12.06.2020г. | Лидия * Цифудина | Старши специалист "ТРЗПП" | Част I | ||||||||||
170 | 12.06.2020г. | Любимка * Копривчина | Младши експерт"СД и МКБППМН" | Част I | ||||||||||
171 | 12.06.2020г. | Красимира * Димитрова | Специалист "касиер -събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
172 | 12.06.2020г. | Слави * Пачкин | Главен експерт"Бюджет" | Част I | ||||||||||
173 | 12.06.2020г. | Диана * Алексиева | Директор дирекция "Финанси и граждско състояние" | Част I | ||||||||||
174 | 12.06.2020г. | Виолета * Георгиева | Директор дирекция "ТРУППХД" | Част I | ||||||||||
175 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
176 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
177 | 27.04.2021г | Румяна * Миронова | Главен експерт" АПИО" | Част I | ||||||||||
178 | 27.04.2021г | Даниела * Минкова | младши експерт "Управленски и информационни технологии" | Част I | ||||||||||
179 | 27.04.2021г | Камелия * Савова | Секретар на община Вълчедръм | Част I | ||||||||||
180 | 27.04.2021г | Йорданка * Парчина | Старши специалист "Човешки ресурси" | Част I | ||||||||||
181 | 27.04.2021г | Златка * Такова | Финансов контрольор | Част I | ||||||||||
182 | 27.04.2021г | Цветелина * Парчина | Специалист "Касов салон" | Част I | ||||||||||
183 | 27.04.2021г | Десислава * Петруняшева | Специалист "Програми за временна заетост" | Част I | ||||||||||
184 | 27.04.2021г | Светлана * Найденова | Старши специалист "Информационни технологии" | Част I | ||||||||||
185 | 27.04.2021г | Мария * Николова | Специалист"ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" | Част I | ||||||||||
186 | 28.04.2021г | Лидия * Цифудина | Старши специалист "ТРЗПП" | Част I | ||||||||||
187 | 28.04.2021г | Диана * Алексиева | Директор дирекция "Финанси и граждско състояние" | Част I | ||||||||||
188 | 28.04.2021г | Виолета * Георгиева | Директор дирекция "ТРУППХД" | Част I | ||||||||||
189 | 29.04.2021г | Анета * Филипова | Директор ДГ"Слънчице" | Част I | ||||||||||
190 | 29.04.2021г | Стефка * Попова | Специалист "УК, ОМП и ССИ" | Част I | ||||||||||
191 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
192 | 05.05.2021г. | Иван * Бонов | Главен експерт "ЗОП,инвестиционна политика , програми и проекти" | Част I | ||||||||||
193 | 07.05.2021г. | Божидар * Гуглин | Директор "Общинско предприятие" | Част I | ||||||||||
194 | 10.05.2021г. | Васил * Борисов | Кметски наместник с.Игнатово | Част I | ||||||||||
195 | 10.05.2021г. | Веселка * Лепнийска | Старши специалист "касиер събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
196 | 11.05.2021г. | Радостина * Захариева | Директор дирекция "АПИФСО" | Част I | ||||||||||
197 | 11.05.2021г. | Веселин * Николов | Кметски наместник с.Горни Цибър | Част I | ||||||||||
198 | 11.05.2021г. | Любимка * Копривчина | младши експерт"СД и МКБППМН" | Част I | ||||||||||
199 | 11.05.2021г. | Галя * Чернева | Специалист "Геодезическо звено и техник" | Част I | ||||||||||
200 | 11.05.2021г. | Румяна * Главшина | Директор ДГ"Патиланци" | Част I | ||||||||||
201 | 12.05.2021г. | Патриция * Борисова | Кметски наместник с.Ботево | Част I | ||||||||||
202 | 12.05.2021г. | Велизар * Захариев | Кметски наместник с.Бъзовец | Част I | ||||||||||
203 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
204 | 12.05.2021г. | Слави * Пачкин | Главен експерт " Бюджет и финанси" | Част I | ||||||||||
205 | 13.05.2021г. | Райка * Елкина-Ценова | Младши експерт "Общинска собственост и екология" | Част I | ||||||||||
206 | 13.05.2021г. | Наташа * Цанина | Директор ЦПЛР-ОДК | Част I | ||||||||||
207 | 13.05.2021г. | Мая *Димитрова | Директор ДГ"Щастливо детство"с.Долни Цибър | Част I | ||||||||||
208 | 13.05.2021г. | Камелия * Рачина | Главен инспектор МДТ | Част I | ||||||||||
209 | 13.05.2021г. | Цецка * Ангова | Старши счетоводител МДТ | Част I | ||||||||||
210 | 13.05.2021г. | Антоанета * Копривчина | Старши специалист касиер | Част I | ||||||||||
211 | 13.05.2021г. | Боряна * Савова | Директор ДГ"Светулка" | Част I | ||||||||||
212 | Заличен на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
213 | 13.05.2021г. | Силвия * Гуглина | Старши специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
214 | 13.05.2021г. | Анита * Гаврилова-Димитрова | Специалист "Деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
215 | 13.05.2021г. | Наташа * Мустачкова | Главен експерт "Финансово стопанско обслужване" | Част I | ||||||||||
216 | 13.05.2021г. | Ралица * Иванова | Директор ДГ"Мечо Пух"с.Златия | Част I | ||||||||||
217 | 14.05.2021г. | Красамира * Димитрова | Специалист касиер-събирач МДТ | Част I | ||||||||||
218 | 14.05.2021г. | Валя * Аркова | Младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика, програми и проекти" | Част I | ||||||||||
219 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
220 | 14.05.2021г. | Елена * Здравкова | Управитиел ДПЛСН | Част I | ||||||||||
221 | 14.05.2021г. | Вяра * Тулина | Старши специалист "Общинска техническа служба и обществени поръчки" | Част I | ||||||||||
222 | 04.08.2021г. | Невина * Симеонова | Специалист "касиер-събирач МДТ" | Тук | ||||||||||
223 | 16.08.2021г. | Невина * Симеонова | Специалист "касиер-събирач МДТ" | Тук | ||||||||||
224 | 18.08.2021г | Камелия * Савова | Секретар на община Вълчедръм | Тук | ||||||||||
225 | 17.01.2022г. | Дияна * Петрова | Специалист "Финансово обслужване" | Тук | ||||||||||
226 | 24.01.2022г. | Дияна * Петрова | Специалист "Финансово обслужване" | Тук | ||||||||||
227 | 04.04.2022г. | Дeсислава * Цифудина | Специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" | Тук | ||||||||||
228 | 12.04.2022г. | Дeсислава * Цифудина | Специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" | Тук | ||||||||||
229 | 12.04.2022г. | Йорданка * Парчина | Старши специалист "Човешки ресурси" | Тук | ||||||||||
230 | 15.04.2022г. | Даниела * Минкова | младши експерт "Управленски и информационни технологии" | Тук | ||||||||||
231 | 15.04.2022г. | Стефка * Попова | Специалист "УК, ОМП и ССИ" | Тук | ||||||||||
232 | 18.04.2022г. | Веселин * Николов | Кметски наместник с.Горни Цибър | Тук | ||||||||||
233 | 28.04.2022г. | Веселка * Лепнийска | Старши специалист "касиер събирач МДТ" | Тук | ||||||||||
234 | 09.05.2022г. | Десислава * Петруняшева | Специалист "Програми за временна заетост" | Тук | ||||||||||
235 | 09.05.2022г. | Златка * Такова | Финансов контрольор | Тук | ||||||||||
236 | 09.05.2022г. | Румяна * Миронова | Главен експерт" АПИО" | Тук | ||||||||||
237 | 09.05.2022г. | Райка * Елкина-Ценова | Младши експерт "Общинска собственост и екология" | Тук | ||||||||||
238 | 09.05.2022г. | Цецка * Ангова | старши счетоводител МДТ | Тук | ||||||||||
239 | 09.05.2022г. | Камелия * Рачина | Главен инспектор МДТ | Тук | ||||||||||
240 | 09.05.2022г. | Вяра * Тулина | Старши специалист "Общинска техническа служба" | Тук | ||||||||||
241 | 09.05.2022г. | Галя * Чернева | Специалист "Геодезическо звено и техник" | Тук | ||||||||||
242 | 09.05.2022г. | Диана * Алексиева | Специалист "Геодезическо звено и техник" | Тук | ||||||||||
243 | 09.05.2022г. | Виолета * Георгиева | Директор дирекция "ТРУППХД" | Тук | ||||||||||
244 | 09.05.2022г. | Антоанета * Копривчина | Старши специалист касиер | Тук | ||||||||||
245 | 09.05.2022г. | Иван * Бонов | Главен експерт "ЗОП,инвестиционна политика , програми и проекти" | Тук | ||||||||||
246 | 09.05.2022г. | Боряна * Савова | Директор ДГ"Светулка" с.Мокреш | Тук | ||||||||||
247 | 09.05.2022г. | Камелия * Савова | Секретар на община Вълчедръм | Тук | ||||||||||
248 | 09.05.2022г. | Лидия * Цифудина | Старши специалист "ТРЗПП" | Тук | ||||||||||
249 | 09.05.2022г. | Радостина * Захариева | Директор дирекция "АПИФСО" | Тук | ||||||||||
250 | 09.05.2022г. | Анета * Филипова | Директор ДГ"Слънчице" гр.Вълчедръм | Тук | ||||||||||
251 | 09.05.2022г. | Мая *Димитрова | Директор ДГ "Щастливо детство"с.Долни Цибър | Тук | ||||||||||
252 | 10.05.2022г. | Велизар * Захариев | Кметски наместник с.Бъзовец | Тук | ||||||||||
253 | 10.05.2022г. | Патриция * Борисова | Кметски наместник с.Ботево | Тук | ||||||||||
254 | 10.05.2022г. | Цветелина * Парчина | Специалист "Касов салон" | Тук | ||||||||||
255 | 10.05.2022г. | Невина * Симеонова | Специалист "касиер-събирач МДТ" | Тук | ||||||||||
256 | 10.05.2022г. | Силвия * Гуглина | Старши специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство и архив" | Тук | ||||||||||
257 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
258 | 10.05.2022г. | Анита * Гаврилова-Димитрова | Специалист "Деловодство и архив" | Тук | ||||||||||
259 | 10.05.2022г. | Румяна * Главшина | Директор ДГ"Патиланци" гр.Вълчедръм | Тук | ||||||||||
260 | 10.05.2022г. | Ралица * Иванова | Директор ДГ"Мечо Пух"с.Златия | Тук | ||||||||||
261 | 10.05.2022г. | Божидар * Гуглин | Директор "Общинско предприятие" | Тук | ||||||||||
262 | Заличена на основание на чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
263 | 12.05.2022г. | Светлана * Найденова | Старши специалист "Информационни технологии" | Тук | ||||||||||
264 | 13.05.2022г. | Слави * Пачкин | Главен експерт " Бюджет и финанси" | Тук | ||||||||||
265 | 13.05.2022г. | Наташа * Мустачкова | Главен експерт "Финансово стопанско обслужване" | Тук | ||||||||||
266 | 13.05.2022г. | Наташа * Цанина | Директор ЦПЛР-ОДК | Тук | ||||||||||
267 | Заличена на основание чл.5 от НОРИПДУКИ | |||||||||||||
268 | 13.05.2022г. | Валя * Аркова | Младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика, програми и проекти" | Тук | ||||||||||
269 | 13.05.2022г. | Мария * Николова | Младши експерт "Образование,култура и спорт" | Тук | ||||||||||
270 | 13.05.2022г. | Любимка * Копривчина | Младши експерт "СД и МКБППМН" | Тук | ||||||||||
271 | 13.05.2022г. | Елена * Здравкова | Управитиел ДПЛСН гр.Вълчедръм | Тук | ||||||||||
272 | 13.05.2022г. | Красимира * Димитрова | Специалист"касиер-събирач МДТ" | Тук | ||||||||||
273 | 01.07.2022г | Цветан * Цветанов | Кметски наместник с.Игнатово | Тук | ||||||||||
274 | 18.07.2022г | Цветан * Цветанов | Кметски наместник с.Игнатово | Тук | ||||||||||
275 | 16.08.2022 г | Цветан * Цветанов | Кметски наместник с.Игнатово | Тук | ||||||||||
276 | 16.08.2022 г | Цветан * Цветанов | Кметски наместник с.Игнатово | Тук | ||||||||||
277 | 10.01.2023 г. | Елка * Рангелова | ВИД Директор ДГ"Калинка" с.Септемврийци | Тук | ||||||||||
278 | 10.01.2023 г. | Елка * Рангелова | ВИД Директор ДГ"Калинка" с.Септемврийци | Тук | ||||||||||
279 | 27.03.2023 г. | Камелия * Савова | Секретар на община Вълчедръм | Тук | ||||||||||
280 | 01.04.2023 г. | Елена * Здравкова | Управитиел ДПЛСН гр.Вълчедръм | Част I | ||||||||||
281 | 01.04.2023 г. | Даниела * Минкова | младши експерт "Управленски и информационни технологии" | Част I | ||||||||||
282 | 24.04.2023 г. | Йорданка * Парчина | Старши специалист "Човешки ресурси" | Част I | ||||||||||
283 | 28.04.2023 г. | Анета * Филипова | Директор ДГ"Слънчице" гр.Вълчедръм | Част I | ||||||||||
284 | 02.05.2023 г. | Боряна * Савова | Директор ДГ"Светулка" с.Мокреш | Част I | ||||||||||
285 | 02.05.2023 г. | Камелия * Савова | Секретар на община Вълчедръм | Част I | ||||||||||
286 | 03.05.2023 г. | Цветелина * Парчина | Специалист "Касов салон" | Част I | ||||||||||
287 | 03.05.2023 г. | Невина * Симеонова | Специалист"касиер-събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
288 | 03.05.2023 г. | Антоанета * Копривчина | Старши специалист касиер | Част I | ||||||||||
289 | 03.05.2023 г. | Веселка * Лепнийска | Старши специалист "касиер събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
290 | 03.05.2023 г. | Вяра * Тулина | Старши специалист "Общинска техническа служба" | Част I | ||||||||||
291 | 03.05.2023 г. | Галя * Чернева | Специалист "Геодезическо звено и техник" | Част I | ||||||||||
292 | 03.05.2023 г. | Стефка * Попова | Специалист "УК, ОМП и ССИ" | Част I | ||||||||||
293 | 03.05.2023 г. | Велизар * Захариев | Кметски наместник с.Бъзовец | Част I | ||||||||||
294 | 03.05.2023 г. | Цветан * Цветанов | Кметски наместник с.Игнатово | Част I | ||||||||||
295 | 03.05.2023 г. | Патриция * Борисова | Кметски наместник с.Ботево | Част I | ||||||||||
296 | 04.05.2023 г. | Мария * Николова | Младши експерт "Образование,култура и спорт" | Част I | ||||||||||
297 | 04.05.2023 г. | Наташа * Цанина | Директор "ЦПЛР-ОДК" | Част I | ||||||||||
298 | 04.05.2023 г. | Ралица * Иванова | Директор ДГ"Мечо Пух"с.Златия | Част I | ||||||||||
299 | 05.05.2023 г. | Десислава * Петруняшева | Специалист "Програми за временна заетост" | Част I | ||||||||||
300 | 05.05.2023 г. | Камелия * Рачина | Главен инспектор МДТ | Част I | ||||||||||
301 | 05.05.2023 г. | Мая *Димитрова | Директор ДГ"Щастливо детство"с.Долни Цибър | Част I | ||||||||||
302 | 05.05.2023 г. | Светлана * Найденова | Старши специалист "Информационни технологии" | Част I | ||||||||||
303 | 09.05.2023 г. | Иван * Бонов | Главен експерт "ЗОП,инвестиционна политика , програми и проекти" | Част I | ||||||||||
304 | 09.05.2023 г. | Цецка * Ангова | Старши счетоводител МДТ | Част I | ||||||||||
305 | 09.05.2023 г. | Радостина * Захариева | Директор дирекция "АПИФСО" | Част I | ||||||||||
306 | 10.05.2023 г. | Лидия * Цифудина | Старши специалист "ТРЗПП" | Част I | ||||||||||
307 | 10.05.2023 г. | Наташа * Мустачкова | Главен експерт "Финансово стопанско обслужване" | Част I | ||||||||||
308 | 10.05.2023 г. | Диана * Алексиева | Директор дирекция "Финанси и гражданско състояние" | Част I | ||||||||||
309 | 10.05.2023 г. | Виолета * Георгиева | Финансов контрольор | Част I | ||||||||||
310 | 11.05.2023 г. | Златка * Такова | Финансов контрольор | Част I | ||||||||||
311 | 11.05.2023 г. | Валя * Аркова | Младши експерт "ЗОП,инвестиционна политика, програми и проекти" | Част I | ||||||||||
312 | 11.05.2023 г. | Румяна * Миронова | Главен експерт" АПИО" | Част I | ||||||||||
313 | 11.05.2023 г. | Анита * Гаврилова-Димитрова | Старши специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
314 | 11.05.2023 г. | Силвия * Гуглина | Старши специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство и архив" | Част I | ||||||||||
315 | 11.05.2023 г. | Дeсислава * Цифудина | Специалист "ЕСГРАОН, гражданско състояние и деловодство" | Част I | ||||||||||
316 | 12.05.2023 г. | Румяна * Главшина | Директор ДГ"Патиланци" | Част I | ||||||||||
317 | 15.05.2023 г. | Слави * Пачкин | Главен експерт " Бюджет и финанси" | Част I | ||||||||||
318 | 15.05.2023 г. | Любимка * Копривчина | Младши експерт "СД и МКБППМН" | Част I | ||||||||||
319 | 15.05.2023 г. | Божидар * Гуглин | Директор "Общинско предприятие" | Част I | ||||||||||
320 | 15.05.2023 г. | Веселин * Николов | Кметски наместник с.Горни Цибър | Част I | ||||||||||
321 | 15.05.2023 г. | Дияна * Петрова | Специалист "Финансово обслужване" | Част I | ||||||||||
322 | 15.05.2023 г. | Красимира * Димитрова | Специалист"касиер-събирач МДТ" | Част I | ||||||||||
323 | 15.05.2023 г. | Райка * Елкина-Ценова | Младши експерт "Общинска собственост и екология" | Част I | ||||||||||
323 | 15.05.2023 г. | Александър * Панов | Управител "Златия Еко" ООД -Вълчедръм | Част I и Част II |